Renovation

The KMSKA in the picture

Plan je bezoek

Groepen

/en/about-kmska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Families

/en/about-kmska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Events

Nocturne

Nocturne on Thursday

04
Jun 2022

Atelier

Open atelier

12:00 - 14:00

More dates

Sat 04.06.2022 12:00 - 14:00

Sun 05.06.2022 12:00 - 14:00

Sat 18.06.2022 12:00 - 14:00

Sun 19.06.2022 12:00 - 14:00

Sat 25.06.2022 12:00 - 14:00

Sun 26.06.2022 12:00 - 14:00

Sat 02.07.2022 12:00 - 14:00

Sun 03.07.2022 12:00 - 14:00

Sat 09.07.2022 12:00 - 14:00

Sun 10.07.2022 12:00 - 14:00

Sat 16.07.2022 12:00 - 14:00

Sun 17.07.2022 12:00 - 14:00

Sat 23.07.2022 12:00 - 14:00

Sun 24.07.2022 12:00 - 14:00

Sat 30.07.2022 12:00 - 14:00

Sun 31.07.2022 12:00 - 14:00

Sat 06.08.2022 12:00 - 14:00

Sun 07.08.2022 12:00 - 14:00

Sat 13.08.2022 12:00 - 14:00

Sun 14.08.2022 12:00 - 14:00

Sat 20.08.2022 12:00 - 14:00

Sun 21.08.2022 12:00 - 14:00

Sat 27.08.2022 12:00 - 14:00

Sun 28.08.2022 12:00 - 14:00

Sat 03.09.2022 12:00 - 14:00

Sun 04.09.2022 12:00 - 14:00

Sat 10.09.2022 12:00 - 14:00

Sun 11.09.2022 12:00 - 14:00

Sat 17.09.2022 12:00 - 14:00

Sun 18.09.2022 12:00 - 14:00

Sat 24.09.2022 12:00 - 14:00

Sun 25.09.2022 12:00 - 14:00

Sat 01.10.2022 12:00 - 14:00

Sun 02.10.2022 12:00 - 14:00

Sat 08.10.2022 12:00 - 14:00

Sun 09.10.2022 12:00 - 14:00

Sat 15.10.2022 12:00 - 14:00

Sun 16.10.2022 12:00 - 14:00

Sat 22.10.2022 12:00 - 14:00

Sun 23.10.2022 12:00 - 14:00

Sat 29.10.2022 12:00 - 14:00

Sun 30.10.2022 12:00 - 14:00

Sat 05.11.2022 12:00 - 14:00

Sun 06.11.2022 12:00 - 14:00

Sat 12.11.2022 12:00 - 14:00

Sun 13.11.2022 12:00 - 14:00

Sat 19.11.2022 12:00 - 14:00

Sun 20.11.2022 12:00 - 14:00

Sat 26.11.2022 12:00 - 14:00

Sun 27.11.2022 12:00 - 14:00

Sat 03.12.2022 12:00 - 14:00

Sun 04.12.2022 12:00 - 14:00

Sat 10.12.2022 12:00 - 14:00

Sun 11.12.2022 12:00 - 14:00

Sat 17.12.2022 12:00 - 14:00

Sun 18.12.2022 12:00 - 14:00

Sat 24.12.2022 12:00 - 14:00

Sun 25.12.2022 12:00 - 14:00

Sat 31.12.2022 12:00 - 14:00

Sun 01.01.2023 12:00 - 14:00

Sat 07.01.2023 12:00 - 14:00

Sun 08.01.2023 12:00 - 14:00

Sat 14.01.2023 12:00 - 14:00

Sun 15.01.2023 12:00 - 14:00

Sat 21.01.2023 12:00 - 14:00

Sun 22.01.2023 12:00 - 14:00

Sat 28.01.2023 12:00 - 14:00

Sun 29.01.2023 12:00 - 14:00

Sat 04.02.2023 12:00 - 14:00

Sun 05.02.2023 12:00 - 14:00

Sat 11.02.2023 12:00 - 14:00

Sun 12.02.2023 12:00 - 14:00

Sat 18.02.2023 12:00 - 14:00

Sun 19.02.2023 12:00 - 14:00

Sat 25.02.2023 12:00 - 14:00

Sun 26.02.2023 12:00 - 14:00

Sat 04.03.2023 12:00 - 14:00

Sun 05.03.2023 12:00 - 14:00

Sat 11.03.2023 12:00 - 14:00

Sun 12.03.2023 12:00 - 14:00

Sat 18.03.2023 12:00 - 14:00

Sun 19.03.2023 12:00 - 14:00

Sat 25.03.2023 12:00 - 14:00

Sun 26.03.2023 12:00 - 14:00

Sat 01.04.2023 12:00 - 14:00

Sun 02.04.2023 12:00 - 14:00

Sat 08.04.2023 12:00 - 14:00

Sun 09.04.2023 12:00 - 14:00

Sat 15.04.2023 12:00 - 14:00

Sun 16.04.2023 12:00 - 14:00

Sat 22.04.2023 12:00 - 14:00

Sun 23.04.2023 12:00 - 14:00

Sat 29.04.2023 12:00 - 14:00

Sun 30.04.2023 12:00 - 14:00

Sat 06.05.2023 12:00 - 14:00

Sun 07.05.2023 12:00 - 14:00

Sat 13.05.2023 12:00 - 14:00

Sun 14.05.2023 12:00 - 14:00